De tegenovergestelde doos van Pandora en blikken speelgoed

Herinneringen aan een fijne jeugd no. 23, De tegenovergestelde doos van Pandora

Het werk aan het sigarenkistje vordert langzaam. Druk met opdrachten, andere schilderijen en digitale zaken.
De tweede kleurlaag op de bovenkant is bijna klaar. Ik heb besloten om eerst de bovenkant helemaal af te maken voordat ik verder ga met de zijkanten. Dit omdat ik voor het schilderen van de zijkanten het kistje in allerlei standen vastklem in een tafelezel. De verf moet daarom heel goed droog zijn.
Het was de bedoeling dat dit schilderij klaar zou zijn voor de expositie “Rob de Vries en zijn cursisten bij Zaansgroen. Een aantal andere leerlingen hebben het ook niet op tijd afgekregen dus nu komt er een aparte pilaar met daarop de kistjes die nog niet klaar zijn met een bordje “Werk in uitvoering”.
Meer over dit schilderij kun je hier lezen.

Kistje geklemd in tafelezeltje
Een blik op de zijkanten

 

 

 

Herinneringen aan een fijne jeugd no. 24, Blikken speelgoed

Ondertussen ben ik begonnen aan een schilderijtje voor de jaarlijks terugkerende T*Art expositie. Dit jaar is er geen thema. Het formaat moet 20 x 20 cm zijn. Een mooie gelegenheid om weer een werk in de serie “Herinneringen aan een fijne jeugd” te maken. De expositie is pas in april maar ik ben deze keer vroeg begonnen. De eerste kleurlaag is klaar.

Please follow and like us:

Add a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.